کاشت طولانی مدت در باغ

بسیاری از لاله های پر زرق و برق اگر برای فصل دوم در ظرفی بمانند ، به طور قابل اعتماد گل نمی دهند. معمولاً بهتر است این کار را دوباره با لامپ های تازه در کمپوست تازه شروع کنید. برخی از گونه ها و ارقام کوچکتر یک سال دیگر عملکرد خوبی خواهند داشت ، همانطور که بسیاری از گل های گل نرگس و انگور عمل می کنند. از قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید از طرح کاشت بالاتری در سالهای بعد لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که پیازها را باید قبل ، در حین یا بعد از گلدهی تغذیه کنید تا بتوانند برای سال آینده منابع را دوباره بسازند. آنها را در این زمان و تا زمانی که برگهای آنها به طور طبیعی از بین نرود ، آبیاری نگه دارید ، که معمولاً حدود شش هفته پس  گل زامفولیا از گلدهی طول می کشد. تمام لامپ ها را از بین ببرید تا انرژی در تولید بذرهای غیر ضروری هدر نرود. حتی اگر از لامپ ها مراقبت کنید ، اگر ظرف هر دو یا سه سال ظرف را کاملاً خالی کرده و لامپ ها را به گروه های تازه تقسیم کنید ، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

از پیازهای جدید با چیدمان تازه استفاده کنید و موارد اضافی را در مرزهایی که باید گل بدهند بکارید. کاشت کانتینر بلند مدت اغلب هنگامی که از یک ترکیب ساده استفاده می شود بهترین عملکرد را دارد. گل نرگس کوتوله به خوبی با پلی آنتوس ، لغزش گاو یا دوتایی ارتباط دارد ، منفرد برای بومادران اولیه بهار. گاو گاوها با Segovia خوش طعم زیبا به نظر می رسند. یک رقم خاص ، مانند پرمولر polyanthus از گروه طلای توری ، با چشم طلایی و گلبرگ های طلای خود ، با شکارچی طولانی مدت بسیار عالی خواهد بود.

این گل نرگس همچنین با پرمولر قرمز توری دوست داشتنی به نظر می رسد. همه گیاهان علفی هر ساله از بلند شدن و تقسیم بهره مند می شوند ، که بهترین زمان در اوایل پاییز است. کاشت ساده لاله های سفید ، به تنهایی می تواند خیره کننده به نظر برسد. گلهای زنبق و گل نرگس نیز به همین رنگ هستند و باعث می شوند همسایگان خوبی در گلدان های جداگانه کاشته شوند. هر دو یک سال دیگر دوباره گل می دهند.

کاشت طولانی مدت در باغ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top